comment 0

Дешево літаком по Європі.

Цю короткий пост буде корисний тим, хто вирішив самотужки вирватись за межі України.
Всі ми знаємо як просто подзвонити в турфірму і отримати путівку в Болгарію, Єгипет, Туреччину чи ще кудись, де можна за 599 у.о. наростити живіт у п’яти-зірковому готелі.
Так от, цей пост не для них 🙂
На днях я перелопатив гори сайтів з метою знайти найкрутішого лоукостера і найадекватнішу пошукову систему, що подасть вам саме те, що Вам потрібно по найкращій ціні.

low coster

І ось мої результати.
ТОП-4 лоукостера по Європі:

ryanair
Ірландська компанія. Покривають практично всю Європу. Дуже круто зайшли в Польщу. На жаль не дійшли до України.
Основне кредо – “Якомога дешевше, незважаючи ні на що, і на якість в тому числі”. Ідеально для тих кому не важливо коли і куди, але за скільки.
Особисто мій рекорд – це квитки по 10 центів. Середня ціна квитка на сьогоднішній день коливається в районі від 25 до 50 Євро.
Мапа рейсів ryanair

wizzair
Компанія, що бере своє коріння в Угорщині. Дві головних бази Будапешт та Катовіце. Літають з України – що дуже приємно! Більше подбали про якість. Ціни трохи вищі ніж у ryanair, але все ще доступні для середньо-статистичного українського студента 🙂
Ідеально підходять для тих, хто не бажає трястись до самої Польщі поїздами і попутками, щоб там сісти на літак до Іспанії, а готовий трішки переплатити за рейс з рідного Львова чи Києва.
Мають непогану програму знижок, що діє протягом року і вартує всього 300 грн.
Мапа рейсів wizzair

easyjet
Британська компанія, що здійснює рейси в межах Європи за схемою, схожою до ryanair. Середня ціна в залежності від напрямку коливається від 25-60 Євро.
До України не добрались. І тільки Краків удостоївся їх уваги на території Польщі.
Мапа рейсів easyjet

pegasus
Бюджетна турецька авіакомпанія. Більшість рейсів сконцентровані на схід від України. Чим вона зручна для нас, та тільки тим, що за 50 Євро можна добратись зі Львова до Стамбула, а звідти, повірте, набагато легше розв’язати крила.
Ось їх основні напрямки.

Чому Я вибрав тільки 4 бюджетних авіаперевізника, та тому що всі інші компанії, котрі себе називають бюджетними, насправді такими не є.
Є певні критерії, від яких я танцюю. Але основний критерій – це “ДЕШЕВИЗНА”. Середня ціна за політ не повинна перевищувати 50 Євро. В іншому випадку – це вже ніфіга не бюджетно 🙂
Також я врахував мінімальний комфорт. І коли я кажу мінімальний, то мається на увазі, що інколи вам буде тиснути у коліна, інколи рейс просто відмінять за 2 тижні до вильоту, інколи ви будете ночувати в аеропорту, очікуючи на наступний рейс до Канар 🙂
Але все це дрібниці, у порівнянні з тим шансом, котрий Вам дають лоукостери – взяти маленький рюк, зручні кроси, хорошу музику і на два тижні, а можливо і на два місяці покинути нудний офіс…

Про лоукостерів Азії, Центральної та Південної Америки, а також про те, який сканер краще використовувати, я розповім у наступній статті.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *