Протестуй сам

Тестуємо, критикуємо, описуємо всі переваги та недоліки предметів чи процесів з нашого життя. Ми часто витрачаємо багато часу на те, щоб отримати найдостовірнішу інформацію перед прийняттям важливого рішення. Але ми витрачаємо кожен день ще більше часу на обдумування і зважування всіх за і проти для прийняття другорядних рішень.

Чому? Все просто, людська свідомість сформована таким чином, що процес вибору найкращого, найоптимальнішого, найзручнішого стає невід’ємною частиною буденності.

Але є люди, котрі бажають насолоджуватись життям, а не аналізувати його.  Якщо Вас запитають, кому Ви більше довіряєте, незалежній команді тестерів Gillette, що оцінила якість останнього станка на 9 з 10, чи Вашого друга Васі, котрий сказав, що станок якісний, але за такі гроші можна взяти три станки Arko такої ж якості. Якою буде Ваша відповідь?

Моя відповідь однозначна, я довіряю своєму досвіду та своїм друзям більше ніж професійній команді тестерів (маркетологів). І знову питання чому? Тому що ми живемо у житті звичайних людей і думка нашого близького оточення базується часто-густо на тих принципах, що і у нас.

Врахувавши все вище сказане, в цьому розділі ми будемо ділитись своїм досвідом стосовно об’єктів з нашого життя та впливу, котрий вони мали на нашу життєдіяльність.

Розділ “Я ТЕСТую” містить доповіді написані автором цього ресурсу (мною). По своїй суті – це буде якомога чіткіше та ефективніше викладена інформація про предмет чи процес спостереження.

Розділ “Eco-mode” про те, як споживати менше, витрачати ефективніше.